×

Kijk naar de start van Buiten adem

Kijktip

Still Buiten adem
© KRO-NCRV
De KRO-NCRV documentaire Buiten adem laat zien hoe corona ons raakte, maar ook hoe we samen overeind bleven. Een indringende serie over verlies, verbondenheid en veerkracht. Buiten adem is vanaf maandag 16 juni wekelijks te zien om 22:20 uur op NPO 2 of nu te streamen op NPO Start.
© Talpa / Kijk

Video

Gordon en Andy van der Meijde gaan songfestivalcommentaar geven

Tessa Kok

  ·  
Gordon en Andy van der Meijde
Delen

Naast het songfestivalcommentaar van Cornald Maas kun je dit jaar tijdens het Eurovisie Songfestival ook luisteren naar Gordon en Andy van der Meijde. In hun programma Wat Basel je nou? op de website van Radio 538 doen de zanger en de oud-voetballer op hun eigen, humoristische manier live verslag van de Songfestival-optredens in Basel. 

In een interview met Shownieuws vertellen ze meer over dit project. Bekijk de video hierboven!

wat denk jij?
Leuk idee?
Aantal stemmers: 197

Wat je verder niet mag missen

Alle tips

NCIS: New Orleans maakt zijn debuut op Paramount Network

Houd je van misdaadseries met een twist? Zet dan vanaf maandag 16 juni je tv aan, want om 16:10 uur maakt NCIS: New Orleans zijn debuut op Paramount Network.
 
Toon meer tips