© Tom Cornelissen

Video

Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me

Faye Heijnis

  ·     ·  
Jaap Reesema
Delen
Jaap Reesema maakt zijn debuut als presentator. Aan de zanger de eer om de nieuwe talentenjacht Sing With Me op SBS6 te presenteren, waar hij ook in bovenstaande video meer over vertelt.

"Ik ben groot fan van dit soort grote muzikale shows. Juist omdat ik weet hoe het voelt om daar te staan, vind ik het extra leuk om nu de talenten te begeleiden", zegt Jaap, die in 2010 X Factor won, in het persbericht van Talpa.

wat denk jij?
Zin in Sing With Me?
Aantal stemmers: 131

Jury Sing With Me

Eerder werd al bekend dat Yves Berendse, Davina Michelle, Nick Schilder en Waylon de jury van Sing With Me vormen. Aan de kandidaten de uitdaging om zó veel indruk op hen te maken, dat ze zelf de microfoon pakken en met de talenten spontaan een duet gaan zingen. En als er meer dan één jurylid opstaat, mag de kandidaat kiezen wie van de vier het wordt. Uiteindelijk kiezen de artiesten twee talenten met wie ze de finale ingaan.

Sing With Me winnen

In de live finale vormen de juryleden duo's met hun gekozen talenten. Ze zingen samen het eerder gezongen liedje opnieuw, maar dan in de allerbeste versie. Aan de kijker de keuze welk duo wint en wie het duet officieel mag uitbrengen.

Kandidaten en publiek gezocht

De opnames van Sing With Me gaan binnenkort van start. Kandidaten kunnen zich nog opgeven. Maar ook als je de opnames alleen wilt bijwonen als publiek, kun je je hier aanmelden.

Sing With Me zal dit najaar te zien zijn op SBS6. Een exacte startdatum volgt nog.

Wat je verder niet mag missen

Alle tips

Jörgen Raymann zoekt rust en inspiratie in Kloostergasten

Jörgen Raymann bezoekt in deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Kloostergasten de Abdij van Egmond. Veel van de monniken weten niet wie hij is. 
 
Toon meer tips