© Screenshot KIJK.nl

Video

Miljoenenjacht: Elfie wint 135.000 euro na lastige tijd

Bas van Thiel

  ·     ·  
Elfie Linda de Mol
Delen
De sympathieke Elfie ging zondagavond in Miljoenenjacht uiteindelijk met het mooie bedrag van 135.000 euro naar huis maar... als ze zonder angst door zou hebben gespeeld had ze maar liefst 2 miljoen kunnen winnen. Dat bedrag zat er namelijk in de door haar uitgekozen koffer. Desalniettemin is ze enorm blij met het gewonnen bedrag, zeker ook omdat ze een lastige tijd achter de rug heeft.

Het moment waarop Elfie besluit een deal met de bank te sluiten zie je hierboven

wat denk jij?
Zou jij hebben doorgespeeld tot de laatste koffer?
Aantal stemmers: 255

Wat je verder niet mag missen

Alle tips

Programma WK voetbal woensdag 24 juni

Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.

Welke landen uit Groep B bereiken de volgende ronde van WK voetbal 2026?

De laatste poulewedstrijden worden tegelijkertijd gespeeld. Ze zijn allebei te zien, een op NPO 1 en de ander op NPO 3. Na Zwitserland - Canada en Bosnië en Herzegovina - Qatar zijn de nummers 1 en 2 in poule B zeker door.
 
Toon meer tips