TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Video
Shownieuws was bij de opnames van het nieuwe seizoen van De Rijdende Rechter.
De Rijdende Rechter was ruim twintig jaar te zien bij de NPO, maar vanwege de bezuinigingen op de publieke omroep werd het programma door omroep KRO-NCRV geschrapt. Het commerciële SBS6, die ook al programma's maakt met voormalig Rijdende Rechter Frank Visser, zag een gouden kans en haalde het format begin dit jaar jaar naar de de zender. Het gevolg: presentator Victor Brand krijgt er een programma bij én is nu de favoriete sidekick van twee televisierechters.
Meester John Reid is blij dat het programma wordt voortgezet bij SBS6. Hij vindt het vooral leuk dat presentator Victor Brand erbij is, bij de NPO-versie van het programma ging Reid in zijn eentje op pad om burenruzies te beslechten, en trof hij de presentator enkel in de studio. Ook Brand is opgetogen: 'Het voelt organisch. (...) Het is alsof we elkaar al heel lang kennen. En we hebben allebei één doel: en dat is mensen met een juridisch conflict helpen.' Bekijk het fragment van Shownieuws hierboven.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen