TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Video
Vergeet alleen niet iemand te vinden die de hele week je hand wil vasthouden. Valentijnsdag staat immers ook alweer voor de deur.
Vrijdag de dertiende staat bekend als een dag vol bijgeloof en ongeluk. Al eeuwenlang geloven mensen in westerse culturen dat juist deze dag pech brengt. Om te voorkomen dat je iets overkomt (en je niet stiekem onder een ladder doorloopt of een spiegel breekt), plof je gewoon neer op de bank en zap je naar Paramount Network.
Vanaf deze maandag 9 februari zendt de zender namelijk ieder avond een deel uit van de iconische Friday the 13th-filmreeks.
Deze nu al fantastische, maar stiekem ook angstaanjagende filmweek start met Friday the 13th, Part 2. Alice Hardy (Adrienne King) denkt dat de kust eindelijk veilig is: Mrs. Voorhees is dood, dus wat kan er nog misgaan?
Maar die rust blijkt bedrieglijk. Jason Voorhees is nooit verdronken en leefde al die jaren als kluizenaar in de bossen rond Camp Crystal Lake. Hij zag hoe zijn moeder werd onthoofd en zint op wraak. Twee maanden later wordt Alice in haar eigen huis vermoord met een ijspriem. Zit Jason daarachter?
Het antwoord op die vraag gaan we je natuurlijk niet geven. We kunnen alleen zeggen: ontdek het vooral zelf.
De exacte filmplanning ziet er als volgt uit:
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen