© Talpa

Video

Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen

Esther Hut

  ·  
Beppie Melissen
Delen

Veel kijkers kunnen niet wachten tot het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen weer te zien is. Gelukkig vertelt Beppie Melissen, die tante Cor speelt in de serie, alvast wat we kunnen verwachten.

We moeten nog wel even geduld hebben voor we het eindresultaat te zien krijgen van het nieuwe seizoen Gooische Vrouwen. Maar tot die tijd is het natuurlijk ook leuk om iets mee te krijgen van de opnames die nu in volle gang zijn. Als de verslaggever aan Beppie Melissen vraagt of ze al wat kan verklappen wat er gaat gebeuren in het nieuwe seizoen, heeft ze haar antwoord meteen paraat. 

Wat je verder niet mag missen

Alle tips

Programma WK voetbal maandag 15 juni

Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.

 
Toon meer tips