×

Kijk naar de start van Buiten adem

Kijktip

Still Buiten adem
© KRO-NCRV
De KRO-NCRV documentaire Buiten adem laat zien hoe corona ons raakte, maar ook hoe we samen overeind bleven. Een indringende serie over verlies, verbondenheid en veerkracht. Buiten adem is vanaf maandag 16 juni wekelijks te zien om 22:20 uur op NPO 2 of nu te streamen op NPO Start.

© Talpa

Video

Video: Emile Ratelband geeft schoenen de schuld voor uitvallen No Way Back VIPS: 'Motoriek was weg'

Esther Hut

  ·  
Emile Ratelband en Jan Versteegh
Delen

Na twee afleveringen gooide Emile Ratelband gisteravond de handdoek in de ring en hield zijn avontuur bij No Way Back VIPS op. Hij had daar een bijzondere reden voor.

Emile laat aan Jan Versteegh weten dat hij al twee jaar op blote voeten loopt en dat ook graag tijdens het programma had gedaan. Uiteraard wordt dat een beetje lastig in het ruige Roemeense landschap, maar dat is Emile wel ‘fataal’ geworden laat hij weten, want die schoenen hielpen niet bepaald mee.

Wat je verder niet mag missen

Alle tips
Toon meer tips