×

Mis niets van de Grand Prix van Canada

Kijktip

Max Verstappen
© ANP
Van Europa vliegen we de oceaan over, want één van de meest populaire races van het jaar staat op het punt van beginnen: de Grand Prix van Canada! Niets missen van de race? Check dan hier de details.
© Kijk.nl

Video

Video: Matthijs van Nieuwkerk ondergaat metamorfose, 'bijna onherkenbaar'

Elke Lodewijks

  ·  
Guido den Aantrekker
Delen

Matthijs van Nieuwkerk heeft een behoorlijke metamorfose ondergaan. Guido den Aantrekker laat in Shownieuws foto's zien van de presentator, die uit de spotlights is verdwenen sinds hij wordt beschuldigd van wangedrag op de werkvloer. Met name zijn kapsel is totaal anders en hij is sterk vermagerd. "Hij is bijna onherkenbaar", zegt de entertainmentdeskundige.

Bekijk de video van Shownieuws met beelden van Matthijs van Nieuwkerk hierboven.

wat denk jij?
Mis je Matthijs van Nieuwkerk op televisie?
Aantal stemmers: 271

Wat je verder niet mag missen

Alle tips

Comedy Central trakteert op klassieker The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

Als je houdt van droge humor en knotsgekke situaties, dan heb je deze zondag heel veel geluk. Comedy Central zendt namelijk om 20:30 uur The Naked Gun: From the Files of Police Squad! uit.
 
Toon meer tips