TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Hoe kan het dat Guillermo Vilas nooit de nummer 1 van de tenniswereldranglijst haalde? Dat vraagt hij zich zelf ook af. Hij wil dit sportonrecht rechtzetten.
Het is een van de grootste onrechtvaardigheden in de tennissport: afgezien het afsluitende Masterstoernooi won Guillermo Vilas in 1977 maar liefst 72 van zijn 73 wedstrijden. Toch slaagde de Argentinj er niet in om de eerste plaats op de wereldranglijst te veroveren.
Hoe dat kan? De tennisbond plaatste de ranglijsten minder vaak dan nu, en net in de periode dat Vilas beter was dan concurrenten Björn Borg en Jimmy Connors, was er geen nieuwe ranglijst. Samen met een statisticus probeert de tennislegende dit historische sport-onrecht in de documentaire Guillermo Vilas: Settling the score recht te zetten.
Guillermo Vilas: Settling the score is vanaf 27 oktober te zien op Netflix.
Kijk hier de trailer:
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen