TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Hoe kan het dat Guillermo Vilas nooit de nummer 1 van de tenniswereldranglijst haalde? Dat vraagt hij zich zelf ook af. Hij wil dit sportonrecht rechtzetten.
Het is een van de grootste onrechtvaardigheden in de tennissport: afgezien het afsluitende Masterstoernooi won Guillermo Vilas in 1977 maar liefst 72 van zijn 73 wedstrijden. Toch slaagde de Argentinj er niet in om de eerste plaats op de wereldranglijst te veroveren.
Hoe dat kan? De tennisbond plaatste de ranglijsten minder vaak dan nu, en net in de periode dat Vilas beter was dan concurrenten Björn Borg en Jimmy Connors, was er geen nieuwe ranglijst. Samen met een statisticus probeert de tennislegende dit historische sport-onrecht in de documentaire Guillermo Vilas: Settling the score recht te zetten.
Guillermo Vilas: Settling the score is vanaf 27 oktober te zien op Netflix.
Kijk hier de trailer:
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa