TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Hoe kan het dat Guillermo Vilas nooit de nummer 1 van de tenniswereldranglijst haalde? Dat vraagt hij zich zelf ook af. Hij wil dit sportonrecht rechtzetten.
Het is een van de grootste onrechtvaardigheden in de tennissport: afgezien het afsluitende Masterstoernooi won Guillermo Vilas in 1977 maar liefst 72 van zijn 73 wedstrijden. Toch slaagde de Argentinj er niet in om de eerste plaats op de wereldranglijst te veroveren.
Hoe dat kan? De tennisbond plaatste de ranglijsten minder vaak dan nu, en net in de periode dat Vilas beter was dan concurrenten Björn Borg en Jimmy Connors, was er geen nieuwe ranglijst. Samen met een statisticus probeert de tennislegende dit historische sport-onrecht in de documentaire Guillermo Vilas: Settling the score recht te zetten.
Guillermo Vilas: Settling the score is vanaf 27 oktober te zien op Netflix.
Kijk hier de trailer:
Op deze datum zie je De Slimste Mens België ook in Nederland
11:08Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
07:51De Reünie krijgt een WK-special