TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het nieuws dat viroloog Ab Osterhaus meedoet aan Ranking the stars sloeg vrijdagavond in als een bom. Echter blijkt het te gaan om een misverstand, vertelt hij nu aan RTL Boulevard.
Osterhaus had namelijk nog nooit van Ranking the stars gehoord en dacht dat het ging om een journalistiek programma. Als dat het geval was, zou hij gaan praten over het coronavirus. "Nu ik zie wat het programma inhoudt, denk ik dat het niet verstandig is om daar aan deel te nemen", vertelt hij.
Anton Kantelberg beoordeelt de looks van politici in RTL Boulevard
Kijk hier het fragment terug:
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'