TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Na een knallende zomercliff beginnen cast en crew van GTST aan het grote jubileumseizoen. Op 1 oktober bestaat de serie 35 jaar en dat gaat flink gevierd worden. Maar eerst is er nog de ontknoping van de cliffhanger.
De hele familie Sanders was in Vlaanderen waar Stefano (Bas Muijs) per ongeluk een gasexplosie veroorzaakte. De verzengende vlammenzee slokte hem én zijn criminele neef Valentijn (Vincent Visser) op en hun overlevingskansen leken vrijwel nihil. In de eerste aflevering keren de overlevenden terug naar Meerdijk.
Ludo en Janine beraden zich op de vraag wat ze de buitenwacht moeten vertellen over het lot van Stefano en Valentijn. Bing en Nina weten op hun beurt niet of ze alles wel eerlijk aan de kinderen moeten opbiechten. Ze vrezen dat de waarheid te gruwelijk is.
Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf 1 september 2025 weer iedere maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Op Videoland kijk je de eerste aflevering al op donderdag 28 augustus 2025.
Goede tijden, slechte tijden (soap) wordt uitgezonden op RTL 4 .
Op dit moment is Goede tijden, slechte tijden niet op een streamingdienst te zien
Soap
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgesproken over de tirade van Renske
21:54Opnames nieuw seizoen Zussen van start: 'Maar waar zijn ze nou?'
14:33Leuke nieuwe gasten in het mooie programma De Mensenbieb
13:59Het nieuwe seizoen van Massa is Kassa met Peter Gillis begint dit najaar
13:19De startdatum van het nieuwe seizoen St. Willebrord: Het Mirakel Van Brabant is bekend!