TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Middelbare scholieren mogen hoogstwaarschijnlijk na de voorjaarsvakantie weer naar school en winkels gaan misschien weer wat meer open. Dat zijn twee van de aankondigingen die premier Rutte en minister De Jonge vanavond mogelijk zullen doen tijdens een nieuwe persconferentie over de coronacrisis.
Al langer klinkt er een roep om versoepelingen, met name voor de groepen die ernstig te lijden hebben onder de maatregelen, zoals jongeren. Veel jongeren zijn depressief omdat ze al tijden niet naar school kunnen, niet mogen sporten en geen leuke dingen kunnen doen. De noodzaak om hen te helpen lijkt nu ook doorgedrongen in Den Haag. 'De rek is eruit.', beaamde ook minister De Jonge.
De persconferentie is vanaf 19:00 uur te volgen via onder meer NPO 1. Ook de andere grote tv-zenders zoals SBs6 en RTL 4 zullen de persconferentie uitzenden. Online is het te volgen via onder meer het YouTube-kanaal van de NOS.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan