TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Middelbare scholieren mogen hoogstwaarschijnlijk na de voorjaarsvakantie weer naar school en winkels gaan misschien weer wat meer open. Dat zijn twee van de aankondigingen die premier Rutte en minister De Jonge vanavond mogelijk zullen doen tijdens een nieuwe persconferentie over de coronacrisis.
Al langer klinkt er een roep om versoepelingen, met name voor de groepen die ernstig te lijden hebben onder de maatregelen, zoals jongeren. Veel jongeren zijn depressief omdat ze al tijden niet naar school kunnen, niet mogen sporten en geen leuke dingen kunnen doen. De noodzaak om hen te helpen lijkt nu ook doorgedrongen in Den Haag. 'De rek is eruit.', beaamde ook minister De Jonge.
De persconferentie is vanaf 19:00 uur te volgen via onder meer NPO 1. Ook de andere grote tv-zenders zoals SBs6 en RTL 4 zullen de persconferentie uitzenden. Online is het te volgen via onder meer het YouTube-kanaal van de NOS.
Partnerbijdrage
De opnames van de nieuwe Baantjer gaan nu echt bijna van start
12:52Je kunt je nu opgeven voor een nieuw seizoen van ADAM zoekt EVA
11:32Ilse DeLange: 'Wanneer The Voice Kids op tv te zien is?'
11:30Docu-serie van Koen Pieter van Dijk krijgt een vervolg
10:08Videoland deelt eerste beelden en startdatum van dramaserie BASTA