TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
‘Niemand is zo grappig als Ronald Goedemondt’, schreef De Telegraaf vorig jaar over Numero Uno. Ook De Volkskrant - ‘Goedemondt zit bovenop de cabaret-Olympus’ - en NRC Handelsblad – ‘Superieur, scherp entertainment.’ – waren lyrisch over de laatste show van Ronald Goedemondt. Groter kon de pech dan ook niet zijn toen de voorstelling vanwege de coronamaatregelen werd onderbroken. Maar! Niet getreurd: de show is opgenomen en SBS6 zendt hem vanavond uit.
In Numero Uno onderzoekt stand-up comedian Goedemondt in zijn bekende verbale sneltreinvaart wat er gebeurt als je altijd maar doordendert en geen tijd neemt om te kijken naar wat je zelf eigenlijk wilt. De cabaretier houdt zijn inzichten en absurdistische anekdotes gelukkig niet voor zichzelf.
Numero Uno van Goedemondt is de eerste uit de reeks cabaretvoorstellingen die SBS6 de komende negen zaterdagen uitzendt. De eerste vier zijn zelfs niet eerder op tv te zien geweest. De shows van Brigitte Kaandorp, Patrick Laureij en Lenette van Dongen beleven dus hun tv-première. Daarna volgen de even zo grappige shows van Henry van Loon, Najib Amhali, Rayen Panday, René van Meurs en Jochen Otten.
Vanaf zaterdag 9 januari om 20:30 uur bij SBS6 en op KIJK.nl
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers