TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Bas Steman maakte tijdens onderzoek voor een van zijn boeken iets wonderbaarlijks mee. In een regressietherapie, een vorm van therapie waarmee je vroegere ervaringen zou kunnen herbeleven, kwamen herinneringen boven van een soldaat die tijdens de Slag om Arnhem is gestorven. 'Ik voelde groot verdriet dat ik niet meer tegen mijn dierbaren kon zeggen dat ik van ze hield.' Bas weet het niet zeker, maar hij vermoedt dat er een vorm van reïncarnatie bestaat. 'Het zou kunnen dat we allemaal golven zijn in een grote zee. Misschien heeft iets van de golf van Morgan de Basgolf aangeraakt.'
Ga direct naar
Direct naar
Annemiek Schrijver ontvangt een inspirerende gast met wie ze spreekt over alledaagse spiritualiteit en levenskunst.
Wil je een aflevering van De verwondering live kijken? Op deze dagen zijn de uitzendingen te zien op tv.
NPO 2
•
5 juli 2026
•
08:30 - 09:00
NPO 2
•
4 juli 2026
•
16:15 - 16:50
NPO 2
•
2 juli 2026
•
14:40 - 15:15
NPO 2
•
Gisteren
•
08:30 - 09:00
NPO 2
•
25 juni 2026
•
14:30 - 15:00
De verwondering is via o.a. NPO Start direct te streamen. In het geval van sommige programma’s kun je zelfs al vooruitkijken. Ook kun je natuurlijk De verwondering terugkijken.
De verwondering uitzending gemist? Bekijk hieronder welke recente uitzendingen er zijn geweest en of je ze kunt terugkijken.
De verwondering (praatprogramma) wordt uitgezonden op NPO 2 en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten). De presentatie is in handen van Annemiek Schrijver.