TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Anniko van Santen doet niet alleen de presentatie van Opsporing Verzocht, dat voortaan op maandag te zien is. Als eindredacteur overlegt ze ook met de politie welke zaken ze behandelen in de uitzending, schrijft ze presentatieteksten en interviewt ze nabestaanden.
Juist die gesprekken noemt Anniko het 'meest zinvolle' van haar werk. "Nabestaanden kunnen zo ook een monumentje achterlaten voor hun geliefde die er niet meer is", vertelt ze in het blad OuderenWijzer.
"Maar na zo’n intens gesprek zit ik wel standaard huilend in de auto. Ik voel hoe zwaar het lot is dat mensen treft." Dat nabestaanden zich zo durven open te stellen, komt onder meer door haar bekende gezicht. Omdat ze haar kennen van tv, merkt Anniko dat mensen zich erg bij haar op hun gemak voelen.
Opsporing Verzocht is vanaf 26 januari 2026 iedere maandag om 21:15 uur te zien op NPO 2.
Opsporing verzocht (informatief programma) wordt uitgezonden op NPO 2 en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten). De presentatie is in handen van Anniko van Santen.
26 januari 2026 21:15 - 22:00
TIP
27 januari 2026 14:10 - 14:50
h Informatief programma
AVROTROS
Anniko van Santen
Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma
09:31Video: Vandaag Inside-mannen unaniem over uitnodiging voor deze gast: ‘Kom gewoon een keer’
08:13De TV van gisteren: Ben ergert zich helemaal kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, My kitchen rules Australië, Hacksaw Ridge