TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Met in deze uitzending:
* Frustraties hebben we allemaal, maar dankzij Tomas Breemen is er voor bijna ieder probleem wel een slimme oplossing. Hij verzamelde namelijk honderden lifehacks.
* Waarom heet Europa eigenlijk Europa? En was koning Willem II de held van Waterloo? Vier schrijvers nemen in een nieuw boek de lezers mee in honderd diverse verhalen over Europa. Nynke de Jong is een van de schrijvers en schuift bij ons aan.
* Ntjam Rosie brengt haar negende album uit en treedt bij ons op met een nummer uit het album.
Ga direct naar
Direct naar
Martine van Os en Sybrand Niessen ontvangen gasten. Ze bespreken een mix van nieuws, kunst, cultuur en entertainment.
Wil je een aflevering van Tijd voor MAX live kijken? Op deze dagen zijn de uitzendingen te zien op tv.
NPO 1
•
Vanmiddag
•
17:10 - 17:56
BVN
•
Vanmiddag
•
17:20 - 18:00
BVN
•
Overmorgen
•
05:20 - 06:00
Tijd voor MAX is via o.a. NPO Start direct te streamen. In het geval van sommige programma’s kun je zelfs al vooruitkijken. Ook kun je natuurlijk Tijd voor MAX terugkijken.
Tijd voor MAX uitzending gemist? Bekijk hieronder welke recente uitzendingen er zijn geweest en of je ze kunt terugkijken.
Tijd voor MAX (talkshow) wordt uitgezonden op NPO 1 en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten). De presentatie is in handen van Martine van Os, Sybrand Niessen.
BVN
•
Gisteren
•
17:25 - 18:10
NPO 1
•
Gisteren
•
17:10 - 17:57