TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw weet wanneer hij op pad mag voor Busje komt zo. Zijn nieuwe BNNVARA-programma is vanaf 4 november te zien op NPO1.
In Busje komt zo trekt Paul de Leeuw in een grote touringcar door Nederland zonder van tevoren te weten waar hij naartoe gaat. Dat is aan de mensen thuis. Zijn werkzaamheden in Busje komt zo bestaan uit mensen een hart onder de riem steken, ruzies oplossen of mensen juist een schop onder hun kont geven.
Busje komt zo is weer het eerste programma voor de 59-jarige presentator bij BNNVARA sinds hij in 2020 zijn contract bij RTL4 beëindigde. Voor zijn dienstverband bij RTL was De Leeuw al bijna dertig jaar in dienst van BNNVARA. Nu werkt hij als freelancer.
Eerder was De Leeuw nog te zien in Op1, de talkshow van de NPO. Hij vormde een duo met Astrid Joosten op vrijdagavond, maar een nieuw seizoen zat er voor het tweetal niet in.
Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië
08:12Kijk hier de Halftime Show van de WK-finale terug
06:47Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover
10:46Rob Goossens valt Johan Derksen (77) aan op leeftijd: 'Raakt steeds vaker de weg kwijt'
09:37Om deze reden ontbreekt Hélène Hendriks onverwacht bij De Oranjezomer