TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw weet wanneer hij op pad mag voor Busje komt zo. Zijn nieuwe BNNVARA-programma is vanaf 4 november te zien op NPO1.
In Busje komt zo trekt Paul de Leeuw in een grote touringcar door Nederland zonder van tevoren te weten waar hij naartoe gaat. Dat is aan de mensen thuis. Zijn werkzaamheden in Busje komt zo bestaan uit mensen een hart onder de riem steken, ruzies oplossen of mensen juist een schop onder hun kont geven.
Busje komt zo is weer het eerste programma voor de 59-jarige presentator bij BNNVARA sinds hij in 2020 zijn contract bij RTL4 beëindigde. Voor zijn dienstverband bij RTL was De Leeuw al bijna dertig jaar in dienst van BNNVARA. Nu werkt hij als freelancer.
Eerder was De Leeuw nog te zien in Op1, de talkshow van de NPO. Hij vormde een duo met Astrid Joosten op vrijdagavond, maar een nieuw seizoen zat er voor het tweetal niet in.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België