TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw weet wanneer hij op pad mag voor Busje komt zo. Zijn nieuwe BNNVARA-programma is vanaf 4 november te zien op NPO1.
In Busje komt zo trekt Paul de Leeuw in een grote touringcar door Nederland zonder van tevoren te weten waar hij naartoe gaat. Dat is aan de mensen thuis. Zijn werkzaamheden in Busje komt zo bestaan uit mensen een hart onder de riem steken, ruzies oplossen of mensen juist een schop onder hun kont geven.
Busje komt zo is weer het eerste programma voor de 59-jarige presentator bij BNNVARA sinds hij in 2020 zijn contract bij RTL4 beëindigde. Voor zijn dienstverband bij RTL was De Leeuw al bijna dertig jaar in dienst van BNNVARA. Nu werkt hij als freelancer.
Eerder was De Leeuw nog te zien in Op1, de talkshow van de NPO. Hij vormde een duo met Astrid Joosten op vrijdagavond, maar een nieuw seizoen zat er voor het tweetal niet in.
Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma