TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw weet wanneer hij op pad mag voor Busje komt zo. Zijn nieuwe BNNVARA-programma is vanaf 4 november te zien op NPO1.
In Busje komt zo trekt Paul de Leeuw in een grote touringcar door Nederland zonder van tevoren te weten waar hij naartoe gaat. Dat is aan de mensen thuis. Zijn werkzaamheden in Busje komt zo bestaan uit mensen een hart onder de riem steken, ruzies oplossen of mensen juist een schop onder hun kont geven.
Busje komt zo is weer het eerste programma voor de 59-jarige presentator bij BNNVARA sinds hij in 2020 zijn contract bij RTL4 beëindigde. Voor zijn dienstverband bij RTL was De Leeuw al bijna dertig jaar in dienst van BNNVARA. Nu werkt hij als freelancer.
Eerder was De Leeuw nog te zien in Op1, de talkshow van de NPO. Hij vormde een duo met Astrid Joosten op vrijdagavond, maar een nieuw seizoen zat er voor het tweetal niet in.
Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
09:13De TV van gisteren: de kijkers van De Bondgenoten ergeren zich kapot aan het 'geknuf' van Joshlyn
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
