TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dries Roelvink weet niet zeker of Martien Meiland wel helemaal authentiek is op televisie. De volkszanger sprak zijn vermoedens uit in De Perstribune op NPO Radio 1.
De familie Meiland gaat binnenkort een tijdje onder de armoedegrens leven voor Effe geen cent te makken, net zoals eerder de familie Froger dat deed. Roelvink kijkt uit naar het programma, maar zet zijn vraagtekens bij Martien.
“Het lijkt me hilarisch, alles wat die mensen aanraken verandert in goud. Maar ik heb grote twijfels over de echtheid van Martien Meiland. Ik zie hem veranderen zodra de camera aangaat”, is de kritiek van Roelvink op Martien.
Bij RTL Boulevard werd zondagavond de uitspraak van Dries ook besproken. Samantha Steenwijk was in de studio om te praten over K2 zoekt K3 en ze nam het direct op voor haar SBS6-collega, die ze achter de coulissen vaak tegen het lijf loopt. "Martien is hartstikke authentiek. Dat wil ik even rechtzetten.”
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'