TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dries Roelvink weet niet zeker of Martien Meiland wel helemaal authentiek is op televisie. De volkszanger sprak zijn vermoedens uit in De Perstribune op NPO Radio 1.
De familie Meiland gaat binnenkort een tijdje onder de armoedegrens leven voor Effe geen cent te makken, net zoals eerder de familie Froger dat deed. Roelvink kijkt uit naar het programma, maar zet zijn vraagtekens bij Martien.
“Het lijkt me hilarisch, alles wat die mensen aanraken verandert in goud. Maar ik heb grote twijfels over de echtheid van Martien Meiland. Ik zie hem veranderen zodra de camera aangaat”, is de kritiek van Roelvink op Martien.
Bij RTL Boulevard werd zondagavond de uitspraak van Dries ook besproken. Samantha Steenwijk was in de studio om te praten over K2 zoekt K3 en ze nam het direct op voor haar SBS6-collega, die ze achter de coulissen vaak tegen het lijf loopt. "Martien is hartstikke authentiek. Dat wil ik even rechtzetten.”
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen