TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dries Roelvink weet niet zeker of Martien Meiland wel helemaal authentiek is op televisie. De volkszanger sprak zijn vermoedens uit in De Perstribune op NPO Radio 1.
De familie Meiland gaat binnenkort een tijdje onder de armoedegrens leven voor Effe geen cent te makken, net zoals eerder de familie Froger dat deed. Roelvink kijkt uit naar het programma, maar zet zijn vraagtekens bij Martien.
“Het lijkt me hilarisch, alles wat die mensen aanraken verandert in goud. Maar ik heb grote twijfels over de echtheid van Martien Meiland. Ik zie hem veranderen zodra de camera aangaat”, is de kritiek van Roelvink op Martien.
Bij RTL Boulevard werd zondagavond de uitspraak van Dries ook besproken. Samantha Steenwijk was in de studio om te praten over K2 zoekt K3 en ze nam het direct op voor haar SBS6-collega, die ze achter de coulissen vaak tegen het lijf loopt. "Martien is hartstikke authentiek. Dat wil ik even rechtzetten.”
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’