TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dries Roelvink weet niet zeker of Martien Meiland wel helemaal authentiek is op televisie. De volkszanger sprak zijn vermoedens uit in De Perstribune op NPO Radio 1.
De familie Meiland gaat binnenkort een tijdje onder de armoedegrens leven voor Effe geen cent te makken, net zoals eerder de familie Froger dat deed. Roelvink kijkt uit naar het programma, maar zet zijn vraagtekens bij Martien.
“Het lijkt me hilarisch, alles wat die mensen aanraken verandert in goud. Maar ik heb grote twijfels over de echtheid van Martien Meiland. Ik zie hem veranderen zodra de camera aangaat”, is de kritiek van Roelvink op Martien.
Bij RTL Boulevard werd zondagavond de uitspraak van Dries ook besproken. Samantha Steenwijk was in de studio om te praten over K2 zoekt K3 en ze nam het direct op voor haar SBS6-collega, die ze achter de coulissen vaak tegen het lijf loopt. "Martien is hartstikke authentiek. Dat wil ik even rechtzetten.”
Race Across the World keert eindelijk terug op de buis: dit is wanneer
10:00Op deze datum zie je de reünie van B&B Vol Liefde 2026 op tv
10:00Jetske van den Elsen heeft haar hart verloren aan dít programma: 'Het is wat de wereld nodig heeft'
09:18Jurre Geluk licht tipje van de sluier op over Virgin Island: 'Echt heel lief programma'
08:50De TV van gisteren: Marlijn Weerdenburg met open armen ontvangen door We Zijn er Bijna!-kijkers