TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dino’s bezorgservice van Jandino Asporaat is bij de uitreiking van de TV Knollen verkozen tot slechtste programma van het jaar.
Ook Showcolade was in de race voor de prijs, maar de TV knol ging uiteindelijk naar Dino’s bezorgservice. “Showcolade kwam vooral negatief in de pers. Maar van Dino’s Bezorgservice was helemaal geen chocolade te maken. Een schreeuwende presentator die heel graag Henny ‘Surprise’ Huisman wil zijn in een zeer onlogische formule, heeft zelfs de meeste honkvaste NPO 1-kijkers weten weg te jagen”, aldus de jury over het programma van Jandino Asporaat.
Ook Dit vindt Nederland, Car wars, De bluffer en Tik ‘m aan waren in de ‘race’. Vorig jaar ging de TV knol voor ‘slechtste programma van het jaar’ naar De hit kwis, eveneens een NPO-programma.
De jury van de TV knollen bestaat uit mediadeskundige en podcastmaker Ron Vergouwen, Telegraaf-verslaggever Rob Goossens en Spreekbuis-uitgever Richard Otto. De ‘prijs’ voor ‘het slechtste programma van het jaar’ wordt traditioneel een dag voor het Gouden Televizier-Ring gala, waarvan donderdag 14 oktober de 56e editie plaatsvindt, uitgereikt.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire