TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dino’s bezorgservice van Jandino Asporaat is bij de uitreiking van de TV Knollen verkozen tot slechtste programma van het jaar.
Ook Showcolade was in de race voor de prijs, maar de TV knol ging uiteindelijk naar Dino’s bezorgservice. “Showcolade kwam vooral negatief in de pers. Maar van Dino’s Bezorgservice was helemaal geen chocolade te maken. Een schreeuwende presentator die heel graag Henny ‘Surprise’ Huisman wil zijn in een zeer onlogische formule, heeft zelfs de meeste honkvaste NPO 1-kijkers weten weg te jagen”, aldus de jury over het programma van Jandino Asporaat.
Ook Dit vindt Nederland, Car wars, De bluffer en Tik ‘m aan waren in de ‘race’. Vorig jaar ging de TV knol voor ‘slechtste programma van het jaar’ naar De hit kwis, eveneens een NPO-programma.
De jury van de TV knollen bestaat uit mediadeskundige en podcastmaker Ron Vergouwen, Telegraaf-verslaggever Rob Goossens en Spreekbuis-uitgever Richard Otto. De ‘prijs’ voor ‘het slechtste programma van het jaar’ wordt traditioneel een dag voor het Gouden Televizier-Ring gala, waarvan donderdag 14 oktober de 56e editie plaatsvindt, uitgereikt.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in