TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dino’s bezorgservice van Jandino Asporaat is bij de uitreiking van de TV Knollen verkozen tot slechtste programma van het jaar.
Ook Showcolade was in de race voor de prijs, maar de TV knol ging uiteindelijk naar Dino’s bezorgservice. “Showcolade kwam vooral negatief in de pers. Maar van Dino’s Bezorgservice was helemaal geen chocolade te maken. Een schreeuwende presentator die heel graag Henny ‘Surprise’ Huisman wil zijn in een zeer onlogische formule, heeft zelfs de meeste honkvaste NPO 1-kijkers weten weg te jagen”, aldus de jury over het programma van Jandino Asporaat.
Ook Dit vindt Nederland, Car wars, De bluffer en Tik ‘m aan waren in de ‘race’. Vorig jaar ging de TV knol voor ‘slechtste programma van het jaar’ naar De hit kwis, eveneens een NPO-programma.
De jury van de TV knollen bestaat uit mediadeskundige en podcastmaker Ron Vergouwen, Telegraaf-verslaggever Rob Goossens en Spreekbuis-uitgever Richard Otto. De ‘prijs’ voor ‘het slechtste programma van het jaar’ wordt traditioneel een dag voor het Gouden Televizier-Ring gala, waarvan donderdag 14 oktober de 56e editie plaatsvindt, uitgereikt.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer