TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yes! BNNVARA heeft de komst van een tweede seizoen van Boerderij Van Dorst bevestigd.
Het eerste seizoen van Boerderij Van Dorst was een regelrechte hit op NPO3. In het programma trekt presentator Raven van Dorst zich terug op het platteland om dromen na te jagen. Allerlei BN’ers kwamen op de boerderij langs om hun handen uit de mouwen te steken en het leverde ook heel mooie gesprekken op.
Zo waren onder anderen Stefano Keizers, Heleen van Rooyen, Tygo Gernandt, Maarten van Rossem en Emma Wortelboer bij Raven op de boerderij te gast. Ronnie Flex, Frans Bauer en Eva Jinek maakten zelfs indruk tijdens hun verblijf op het platteland, mede door de verhalen die ze vertelden. Naar de aflevering van laatstgenoemde BN'er keken maar liefst 732.000 belangstellenden.
Wanneer het tweede seizoen van Boerderij Van Dorst op de buis te zien is, is niet bekend. Maar wij kijken er nu alweer naar uit!
Ik hoor net van ‘ja’.#boerderijvandorst pic.twitter.com/fGLd6vQcUM — Raven van Dorst (@ravenvandorst) November 1, 2021
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer