TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De brief hekelt het beleid bij de omroep en roept op tot verandering. 'We hebben allen met pijn in het hart moeten aanschouwen hoe prachtige en authentieke KRO-NCRV programma’s stuk voor stuk zijn verdwenen', stelt de anonieme schrijver. En dat zou de schuld zijn van de leiding. 'Er is geen duidelijke leider, geen duidelijke strategie en er heerst een gevoel dat iedereen maar wat doet.'
Niemand weet waar de brief vandaan komt, dus ging 6 Inside maar eens poolshoogte nemen. En de KRO-NCRV is er niet blij mee. "Ik ben gewoon boos", vertelt redacteur Katja van Akkeren. "Kom eerst maar eens intern praten." Ze vermoedt zelfs dat het een grap zou kunnen zijn.
Albert Verlinde denkt toch dat zo'n klacht niet zomaar uit de lucht komt vallen. Programma's als Memories en Spoorloos zijn niet meer standaard geprogrammeerd, hoewel Jinek en De slimste mens het razend goed doet. "Er is wel iets dat leeft, denk ik", concludeert Albert, die ook nooit vies is van een beetje advies. "Ga met elkaar rond de tafel zitten en maak een nieuw begin."
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap