TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wendy van Dijk gaat voor haar nieuwe programma vast en zeker veel afleveringen van Ik hou van Holland terugkijken. De presentatrice krijgt namelijk een soortgelijk programma in haar portefeuille bij SBS6.
Bij SBS6 is Wendy van Dijk straks het gezicht van Wie kent Nederland? Evenals Ik hou van Holland is dat een panelshow met BN’ers vol quizvragen over ons kleine kikkerlandje. Twee teams van drie BN’ers nemen het tegen elkaar op. De vergelijking met Ik hou van Holland is dus niet van de lucht.
De BN’ers spelen spellen die gaan over de gewoontes, gedragingen en eigenschappen van de gemiddelde Nederlander. Met het beantwoorden van de vragen kunnen de teams uitbreiden door een mystery guest toe te voegen. Het team dat het snelst raadt wie zich onherkenbaar in de studio begeeft, voegt die persoon toe aan hun ploeg.
SBS6 heeft zin in het nieuwe programma. “Wie kent Nederland? is een vrolijke, grappige panelshow, die draait om interessante feitjes, opvallende cijfers en bijzondere weetjes over ons land én de deelnemende BN’ers. Kortom: de ideale show om op zondagavond mee te spelen vanaf de bank.”
Wie kent Nederland? Is vanaf zondag 24 oktober om 21.30 uur te zien op SBS6.
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Hélène Hendriks grote afwezige bij start De Oranjezomer wegens operatie
14:48KRO-NCRV doet verslag van het conclaaf
14:13Max Verstappen en Kelly Piquet zijn ouders geworden van een dochter
13:31Deze BN'ers doen mee aan het nieuwe seizoen van Marble Mania
12:28Dit programma vervangt Only Joling op RTL 4