TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat blijkt behoorlijk lastig. Ze dealen namelijk allebei op hun eigen manier met het enorme verlies van dochtertje Lilly.
Begin november 2025 maakte de familie Wildeman bekend dat het kindje in de buik van Priscilla niet levensvatbaar was en kwam te overlijden. Hun dochter, die uiteindelijk de naam Lilly heeft gekregen, zou eigenlijk gisteren ter wereld zijn gekomen. "5 mei was de uitgerekende datum en ook de datum van Bevrijdingsdag, dus loslaten nu", deelt het gezin daarom nu op hun Instagram.
Dat 'loslaten' is makkelijk gezegd, maar de familie weet als geen ander dat het in de praktijk niet zo eenvoudig is. "Wat heb ik het afgelopen jaar geleerd. Het leven geeft en neemt, je bent sterk of zwak en heeft enorme impact op je gezin, maar vooral op je relatie is dit echt een bom."
Ze stippen vervolgens aan dat er meerdere situaties zijn waarna ze anders kijken. “Overleeft een relatie zoiets? Geloof mij, mensen (die dit nooit hebben meegemaakt), in een relatie is dit funest. Dit is echt: pfff, ja, wij gaan zien hoever wij gaan komen”, aldus de familie.
Toch is er nog geen reden voor paniek. “Voor de juicekanalen: nee, geen scheiding helaas, of ja, pech voor alle mannen en vrouwen. Morgen weer een date gepland en langzaam weer elkaar vinden.”
Benieuwd naar het complete bericht? Lees 'm hieronder!
Er verschijnt binnenkort weer een nieuw datingprogramma: dit weten we al
08:48De TV van gisteren: Bevrijdingsconcert maakt indruk, maar niet iedereen is overtuigd
22:00MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob
11:57'Tv-programma Fans! maakt comeback op televisie'
10:56Dag & Nacht is volgende week niet te zien en dit is waarom