TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
“Als je hiermee over straat gaat, heb je een bom in handen”, zegt een medewerker van een dierenasiel in Dierbaren over een agressieve hond. De film is onderdeel van 2Doc: IDFA primeur, vijf films die te zien zijn op documentairefestival IDFA én op NPO 2. Een probleemgeval zomaar opgeven, dat doen ze nooit in het asiel.
Saskia Gubbels laat in haar film zien hoe de medewerkers zich met een grenzeloze liefde ontfermen over afgedankte en mishandelde honden, katten en konijnen. Zo speelt een van hen Mozart op haar telefoon om een kat rustig te krijgen. “We kennen nooit het volledige verhaal”, zegt een medewerker. En dus is het een kwestie van vertrouwen winnen, verzorgen en oplappen. Totdat de dieren klaar zijn om ze te koppelen aan een nieuwe eigenaar.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Rogue Assassin
22:08Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk