TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zakkenroller Michael (Richard Madden) leidt een luxe en overzichtelijk leven in Parijs. Hij steelt van alle toeristen en kan doen wat hij wil. Als hij een gestolen tas dumpt, gaat het echter helemaal mis.
Hij weet namelijk niet dat er een bom in die tas ziet. Wanneer die ontploft, denken de autoriteiten dat Michael achter de aanslag zit. Alleen de onaangepaste CIA-agent Sean Briar (Idris Elba) heeft door dat Michael van niets wist. Met de autoriteiten op hun hielen gaan ze achter de waarheid aan en proberen ze de bommenleggers te ontmaskeren.
Wat volgt is een heerlijk kat-en-muisspel, met de Franse hoofdstad in een fraaie bijrol. Met name de achtervolging over de Parijse daken is spectaculair gefilmd.
Richard Madden brak door als Robb Stark in de serie Game of thrones. Bastille Day was de eerste grote filmrol voor de Schotse acteur. Vorig jaar kwam zijn definitieve doorbraak in de zesdelige Netflix-serie Bodyguard.
Dit jaar verschijnt hij op het witte doek in Rocketman, een film over popicoon Elton John. Madden speelt John Reid, de voormalig manager van de Britse zanger.
Voormalig GTST-ster Ferry Doedens krijgt eigen documentaire
18:15Deze oude Nederlandse serie is ineens enorm populair én terug op Videoland
14:09Gordon vindt Monique Hansler een 'ontzettende sympathieke, leuke vrouw'
13:33Danny de Munk blikt in De Reünie terug op heftige scène uit Ciske de Rat: 'Dat kwam keihard binnen'
11:57Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij