TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een bedrijfsfeestje besluiten drie mensen nog even de stad in te gaan om wat te drinken. Dat hadden ze beter niet kunnen doen.
Voor ze de kroeg in kunnen duiken moet Corey (Josh Peck) nog even pinnen. Zijn collega's David (Brian Geraghty) en Emily (Alice Eve) gaan met hem mee.
Bij de pinautomaat gaat het mis. Opeens duikt er een grote, dreigend uitziende man op.
Hij valt ze in ATM niet direct aan. Het is wel duidelijk dat hij niet veel goeds in de zin heeft.
De man neemt een strategische plek in: tussen de pinautomaat waar Emily, David en Corey staan en hun auto in. Lukt het hen om veilig bij de auto te komen?
Tegenwoordig zijn het er alweer wat minder, maar in 2012 – toen ATM uitkwam – was er zo ongeveer op iedere straathoek een pinautomaat.
Keuze genoeg voor de filmmakers dus zou je zeggen. Er is er vast wel ergens eentje die mooi in het verhaal past.
Niet dus. Regisseur David Brooks liet speciaal voor de film een hokje met pinautomaat bouwen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij