TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De eerste Cylon-oorlog woedt al tien jaar en de net afgestudeerde piloot William Adama voegt zich bij een missie. Hij is teleurgesteld dat hij niet een jager toegewezen heeft gekregen, maar aan boord moet van een vrachtschip.
Adama's copiloot, luitenant Coker Fasjovic vindt het maar niks dat deze rookie zijn ruimteschip bestuurd. Fasjovic staat op het punt om met pensioen te gaan en wil dat alles in goede banen wordt geleid. Ook aan boord is wetenschapper Dr. Becca Kelly, die ze moeten vervoeren naar een geheime plek in Cylongebied. Kelly is niet bereid om te delen wat haar geheime missie is. Dat maakt Adama alleen maar nieuwsgieriger. Wat volgt is een spannend avontuur.
Omdat de originele interieursets van Battlestar Galactica (de serie liep van 2004 tot 2009) niet bewaard zijn gebleven, zijn veel scènes aan boord van het schip gefilmd tegen een groen scherm en complete sets digitaal nagebootst. Aan veel van de binnenopnamen zijn kunstmatige effecten toegevoegd om de achtergronden die met een computer zijn gemaakt een beetje te verdoezelen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur