TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2002 maken er twee mannen de dienst uit in de wereld van het kunstschaatsen: bad boy Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) en braverik Jimmy MacElroy (Jon Heder). Bij de Olympische Spelen halen ze een gedeelde eerste plaats.
Daar zijn de mannen het in Blades of Glory niet bepaald mee eens. Jimmy vindt dat hij het goud verdient. Chazz vindt zichzelf met afstand de allerbeste.
De ruzie die ze daarover krijgen loopt nogal uit de hand. Wat heet: Chazz en Jimmy krijgen een diskwalificatie én een levenslange schorsing aan het spandex schaatspakje.
Daar zijn ze drie jaar later allebei nog verbolgen over. Ze willen die gouden plak.
Jimmy en Chazz ontdekken dat ze voor individueel kunstschaatsen dan wel geschorst zijn, als paar mogen ze gewoon meedoen. Dus dat gaan ze doen ook.
De gezworen vijanden slaan keihard aan het trainen om als kunstschaatspaartje goed beslagen ten ijs te komen. Maar kunnen ze de gedoodverfde favorieten, broer-zuskoppel Stranz (Will Arnett) en Fairchild Van Waldenberg (Amy Poehler), verslaan?
Will Ferrell en Jon Heder trainden hard voor hun rollen in Blades of Glory. Eerst moesten ze leren schaatsen.
Daarna kregen ze kunstschaatslessen van Sarah Kawahara, de coach van kunstschaatsster Michelle Kwan.
Dat ging lang niet altijd goed. Jon Heder ging op een dag zo hard onderuit dat hij zijn enkel brak.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint