TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2002 maken er twee mannen de dienst uit in de wereld van het kunstschaatsen: bad boy Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) en braverik Jimmy MacElroy (Jon Heder). Bij de Olympische Spelen halen ze een gedeelde eerste plaats.
Daar zijn de mannen het in Blades of Glory niet bepaald mee eens. Jimmy vindt dat hij het goud verdient. Chazz vindt zichzelf met afstand de allerbeste.
De ruzie die ze daarover krijgen loopt nogal uit de hand. Wat heet: Chazz en Jimmy krijgen een diskwalificatie én een levenslange schorsing aan het spandex schaatspakje.
Daar zijn ze drie jaar later allebei nog verbolgen over. Ze willen die gouden plak.
Jimmy en Chazz ontdekken dat ze voor individueel kunstschaatsen dan wel geschorst zijn, als paar mogen ze gewoon meedoen. Dus dat gaan ze doen ook.
De gezworen vijanden slaan keihard aan het trainen om als kunstschaatspaartje goed beslagen ten ijs te komen. Maar kunnen ze de gedoodverfde favorieten, broer-zuskoppel Stranz (Will Arnett) en Fairchild Van Waldenberg (Amy Poehler), verslaan?
Will Ferrell en Jon Heder trainden hard voor hun rollen in Blades of Glory. Eerst moesten ze leren schaatsen.
Daarna kregen ze kunstschaatslessen van Sarah Kawahara, de coach van kunstschaatsster Michelle Kwan.
Dat ging lang niet altijd goed. Jon Heder ging op een dag zo hard onderuit dat hij zijn enkel brak.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater