TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In The Hangover gingen vier vrienden voor het vrijgezellenfeest van een van hen naar Las Vegas. Dat liep allemaal behoorlijk uit de hand. Maar het kan nog gekker.
Na Doug in The Hangover is in The Hangover Part II de beurt aan Stu (Ed Helms) om in het huwelijksbootje te stappen.
Die bruiloft vindt plaats in Thailand. Daar laten de andere leden van de Wolfpack zich niet door weerhouden: Phil (Bradley Cooper), Doug (Justin Bartha) en Alan (Zach Galifianakis) gaan in The Hangover Part II doodleuk mee naar Thailand.
In Thailand organiseert het drietal een bescheiden vrijgezellenfeestje voor Stu. Gewoon lekker rustig een paar biertjes drinken op het strand. Zoals het de Wolfpack betaamt loopt dat feestje uit op een enorme chaos: de volgende ochtend worden de heren wakker in een krakkemikkig appartement in Bangkok.
Het ziet er niet best uit. Stu’s zwager in spe is spoorloos en de heren hebben gezelschap van een hyperactief aapje. Alans weelderige krullen zijn ergens in de nacht afgeschoren.
Maar dat is allemaal nog niet het ergste: bruidegom Stu wordt in The Hangover Part II wakker met een joekel van een tattoo op zijn gezicht. Die tatoeage heeft wel wat weg van die van bokser Mike Tyson – die ook een rolletje heeft in de film.
Dat zag Tysons tatoeërder ook. S. Victor Whitmill klaagde filmstudio Warner Bros. aan omdat de makers van de film zijn ontwerp gejat zouden hebben.
Uiteindelijk kwamen tatoeërder en filmstudio tot een schikking en kon Warner de film gewoon uitbrengen.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels