TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Britt-Marie (Pernilla August) is al veertig jaar getrouwd met Kent (Peter Haber). Vroeger droomde ze van reizen en avontuur, maar dat is er nooit van gekomen.
Niet dat ze dat erg vindt, Britt-Marie is tevreden met haar gestructureerde leventje. Totdat ze ontdekt dat Kent al tijden vreemdgaat. Ze pakt haar koffers en neemt de enige baan aan die ze kan vinden: Britt-Marie wordt jeugdleider bij een recreatiecentrum in het plaatsje Borg. Daar hoort ook bij dat ze coach wordt van het jeugdvoetbalteam. Dat ze niets van voetbal weet houdt haar in Britt-Marie Was Here niet tegen.
Britt-Marie Was Here is een verfilming van de roman van de Zweedse schrijver Fredrik Backman (Een man die Ove heet). De film draagt, net als de verfilming van dat eerdere boek, zijn signatuur: het is een tragikomisch verhaal over iemand die opnieuw leert hoe mooi het leven kan zijn als je je openstelt voor anderen.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’