TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Britt-Marie (Pernilla August) is al veertig jaar getrouwd met Kent (Peter Haber). Vroeger droomde ze van reizen en avontuur, maar dat is er nooit van gekomen.
Niet dat ze dat erg vindt, Britt-Marie is tevreden met haar gestructureerde leventje. Totdat ze ontdekt dat Kent al tijden vreemdgaat. Ze pakt haar koffers en neemt de enige baan aan die ze kan vinden: Britt-Marie wordt jeugdleider bij een recreatiecentrum in het plaatsje Borg. Daar hoort ook bij dat ze coach wordt van het jeugdvoetbalteam. Dat ze niets van voetbal weet houdt haar in Britt-Marie Was Here niet tegen.
Britt-Marie Was Here is een verfilming van de roman van de Zweedse schrijver Fredrik Backman (Een man die Ove heet). De film draagt, net als de verfilming van dat eerdere boek, zijn signatuur: het is een tragikomisch verhaal over iemand die opnieuw leert hoe mooi het leven kan zijn als je je openstelt voor anderen.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune