TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee piloten hebben een lucratief handeltje bedacht. Ze laten hun vliegtuigen 'per ongeluk' neerstorten en strijken vervolgens het verzekeringsgeld op.
Dat gaat lang goed, maar in De vier vuisten de lucht in komt er een eind aan hun succes. Plata (Terrence Hill) en Salud (Bud Spencer) storten nu echt neer.
Ze komen er allebei zonder kleerscheuren vanaf, maar ze zitten nu wel vast in de Peruaanse jungle. Daar stuiten op iets wat hen niet aanstaat.
De achterbakse Mr. Ears (René Kolldehoff) houdt met zijn bende de inwoners van een mijnstadje onder de duim. Hij controleert de smaragdproductie en de prijs die de mijnwerkers voor de stenen kunnen vragen.
Salud en Plata helpen de mijnwerkers van Ears en zijn handlangers af te komen. Als ze daarbij zelf ook een klein zakcentje kunnen verdienen is dat alleen maar mooi meegenomen.
In Vier vuisten de lucht in speelt Bud Spencer een piloot. Dat beviel hem blijkbaar goed.
Na de opnames haalde de acteur zijn vliegbrevet. Hij stichtte in 1981 zelfs zijn eigen luchtvaartmaatschappij.
Mistral Air vervoerde vooral luchtpost, maar ook pelgrims waren welkom aan boord. Uiteindelijk verkocht hij het bedrijf aan Poste Italiane, de Italiaanse versie van de PTT.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'