TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Four Weddings and a Funeral betekende in 1994 de grote doorbraak van acteur Hugh Grant.
Grant speelt in Four Weddings and a Funeral de Britse Charles. Veel van zijn vrienden trouwen, dus hij is regelmatig op bruiloften te vinden. Zelf heeft hij zijn droomvrouw nog niet gevonden.
Tot hij op een van de vier bruiloften uit de titel de Amerikaanse Carrie (Andie MacDowell) ontmoet. Ze hebben samen een fantastische avond, maar verliezen elkaar toch weer uit het oog.
Tijdens een volgende bruiloft komen ze elkaar opnieuw tegen. Weer hebben ze het samen heel gezellig.
Er is wel een klein probleempje: Carrie is verloofd. Ze is ook niet van plan haar aanstaande te verlaten voor Charles.
Dus zoekt Charles zijn geluk bij een andere vrouw. Net als Charles op het punt staat met Henrietta te trouwen, duikt Carrie weer op.
Ze is inmiddels gescheiden. Trouwt Charles met Henrietta of kiest hij toch voor Carrie?
Four Weddings and a Funeral werd een groot succes: de film leverde ruim 250 miljoen dollar op. Daarmee is het de succesvolste Britse film van de twintigste eeuw.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland