TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De tv-serie trok drommen kijkers en bijna twee miljoen (!) mensen kochten een kaartje voor de film Gooische vrouwen. In deze tweede film nemen de immens populaire dames afscheid met een knaller.
Aan het begin van Gooische vrouwen II komt Claire (Tjitske Reidinga) helemaal veranderd terug uit het verre Burkina Faso. Cheryl (Linda de Mol) is er helemaal klaar mee dat Martin (Peter Paul Muller) haar keer op keer bedriegt: ze wil scheiden.
Ook Anouk (Susan Visser) is ongelukkig in de liefde. Met Roelien (Lies Visschedijk) gaat het juist wel goed. Ze gaat in op een huwelijksaanzoek van Evert (Leopold Witte).
Voor ze in het huwelijksbootje stapt, gaan de dames samen naar Oostenrijk voor een welverdiende wintersportvakantie.
Gooische Vrouwen II was net zoals zijn voorganger een ware bioscoophit. De film haalde de magische grens van 2 miljoen bezoekers. Daarmee werd het de best bekeken film van 2014 en een van de succesvolste Nederlandse films aller tijden.
Dat is nog eens op je hoogtepunt stoppen.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel