TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De tv-serie trok drommen kijkers en bijna twee miljoen (!) mensen kochten een kaartje voor de film Gooische vrouwen. In deze tweede film nemen de immens populaire dames afscheid met een knaller.
Aan het begin van Gooische vrouwen II komt Claire (Tjitske Reidinga) helemaal veranderd terug uit het verre Burkina Faso. Cheryl (Linda de Mol) is er helemaal klaar mee dat Martin (Peter Paul Muller) haar keer op keer bedriegt: ze wil scheiden.
Ook Anouk (Susan Visser) is ongelukkig in de liefde. Met Roelien (Lies Visschedijk) gaat het juist wel goed. Ze gaat in op een huwelijksaanzoek van Evert (Leopold Witte).
Voor ze in het huwelijksbootje stapt, gaan de dames samen naar Oostenrijk voor een welverdiende wintersportvakantie.
Gooische Vrouwen II was net zoals zijn voorganger een ware bioscoophit. De film haalde de magische grens van 2 miljoen bezoekers. Daarmee werd het de best bekeken film van 2014 en een van de succesvolste Nederlandse films aller tijden.
Dat is nog eens op je hoogtepunt stoppen.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie