TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat doe je als je in je werk iets traumatisch meemaakt? Gijzelingsonderhandelaar Jeff Talley heeft in Hostage wel een idee. Hij pakt zijn biezen en verhuist met zijn gezin naar het platteland. Daar is het tenminste rustig.
Drie keer raden wie er na die verhuizing bedrogen uitkomt. Juist ja: Jeff. Hij mag dan wel weg zijn uit de hectiek van Los Angeles, maar in het rustige plaatsje waar hij nu politiechef is gebeurt ook wel eens wat.
Wat begint als een simpele (poging tot) autodiefstal loopt in Hostage behoorlijk uit de hand. Resultaat: een gijzeling.
Onder de gijzelaars zijn ook Jeffs vrouw en dochter. Mooi niet dus dat Jeff op zijn handen blijft zitten.
Hoofdrolspeler Bruce Willis hoeft in Hostage nauwelijks te acteren in de scènes met Jeffs dochter Amanda. Zijn eigen dochter Rumer speelt die rol. Het is dus eigenlijk net als thuis.
Rumer heeft die rol niet eens te danken aan haar vader. Papa Bruce stond erop dat Rumer net als iedereen gewoon auditie moest doen.
De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer
22:40Noa Vahle eerlijk over 'bewijsdrang' en kritiek op Linda de Mol en Hélène Hendriks
19:33Hila Noorzai en regisseur Nicolette Bloemberg doen bij Pauw & De Wit hun verhaal over offline halen Hila voorbij de Taliban