TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toen de knullige spion Johnny English (Rowan Atkinson) een missie in Mozambique grondig verknalde, verdween hij plotseling van de aardbodem.
Wat blijkt: Johnny heeft zich teruggetrokken in een Tibetaans klooster. Daar doet hij boete voor zijn fouten en probeert hij met meditatie, discipline en oosterse vechtkunst zijn leven weer op te pakken. Dat gaat op een typische Johnny English-wijze: onhandig en met de nodige humor.
Net als Johnny zich weer een beetje de oude begint te voelen, weet de Britse geheime dienst hem eindelijk te vinden. Dat is maar goed ook: ze hebben Johnny's hulp hard nodig.
MI7-baas Pegasus (Gillian Anderson) geeft hem zijn nieuwe opdracht: de criminele organisatie Vortex plant een aanslag op de Chinese president en Johnny English is de enige die die aanslag kan voorkomen.
Johnny English Reborn is net als Johnny English een parodie op James Bond. Dat is niet de enige connectie tussen de stuntelende spion en 007. Hoofdrolspeler Rowan Atkinson maakte ooit zijn debuut op het witte doek in een Bondfilm: Atkinsons eerste filmrol was in 1983 in Never Say Never Again.
Ook Rosamund Pike, die Johnny's MI7-collega Kate Sumner speelt, maakte haar filmdebuut in een Bondfilm: ze speelde in 2002 in Die Another Day.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'