TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1989 was de komedie Look Who's Talking een grote hit. Een jaar later verscheen het vervolg Look Who's Talking Too.
Allemaal leuk, zo’n hardop denkende baby, maar in een vervolg moet je wel met iets nieuws komen. Als het even kan met iets leukers.
En wat is er nou leuker dan een pratende baby? Juist: twee pratende baby’s!
In Look Who’s Talking Too komt er dan ook een tweede pratende baby. Een zusje voor Mikey.
Bruce Willis spreekt nog steeds de stem van Mikey in. Roseanne Barr zorgt ervoor dat we ook de gedachten van zijn pasgeboren zusje Julie kunnen horen.
Na twee films was de kous voor de makers van Look Who’s Talking Too nog niet af. In 1993 verscheen er een derde deel: Look Who’s Talking Now.
Mikey en Julie zijn in die film oud genoeg om echt te kunnen praten, dus het gebabbel moet ergens anders vandaan komen.
Na pratende baby’s zijn pratende huisdieren een ‘logische’ vervolgstap. Danny DeVito en Diane Keaton verwoorden de gedachten van vuilnisbakhond Rocks en poedel Daphne.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst