TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Aan het einde van actieknaller The Mechanic vond huurmoordenaar Arthur Bishop het welletjes. Hij stopte met zijn werk en besloot van zijn pensioen te gaan genieten.
Dat ‘genieten’ kun je letterlijk nemen. Aan het begin van Mechanic: Resurrection treffen we Arthur in zijn ‘huisje’: een woonboot in Rio de Janeiro. Geen slechte plek om je terug te trekken.
Of wel. Blijkbaar was Arthur toch niet zo goed verstopt als hij zelf dacht.
Hij krijgt bezoek van een mooie dame die precies weet wie hij is en wat hij in het verleden allemaal heeft uitgespookt. Haar baas heeft een klus voor hem, maar Arthur weigert.
De opdrachtgever in kwestie is daar zo pissig over dat Arthur de wijk moet nemen naar Thailand om lijf en leden te beschermen. Ook al zo’n vervelende plek om te wonen.
In Thailand komt hij zijn oude vriendin Mei (Michelle Yeoh) tegen. Bovendien leert hij er de charmante Gina (Jessica Alba) kennen.
Al gauw blijkt dat een oude vijand van Arthur Gina als lokaas gebruikt. Trapt Arthur in die val?
The Mechanic deed het niet zo best in de bioscopen, maar toch wilde Statham graag meewerken aan een vervolg. Dat was een goede keuze: met een opbrengst van ruim 125 miljoen dollar deed Mechanic: Resurrection het beter dan zijn voorganger.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland