TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Al van kinds af aan zijn Milly (Toni Collette) en Jess (Drew Barrymore) bevriend. Sterker nog: ze zijn onafscheidelijk.
Al hun hele leven delen Jess en Milly alles met elkaar. Lief en leed, maar ook kleding en soms zelfs vriendjes.
Ondertussen heeft Milly een goede baan en is ze gelukkig met haar man en twee kids. Jess en haar vriend wonen op een woonboot.
Jess wil dolgraag kinderen, maar het lukt haar maar niet om zwanger te raken. Als het in Miss You Already dan eindelijk toch lukt, wil ze haar geluk met Milly delen.
Die heeft even wat anders aan haar hoofd. Ze heeft te horen gekregen dat ze borstkanker heeft.
Net nu Milly haar hartsvriendin zo hard nodig heeft, kan Jess haar niet de steun geven die ze nodig heeft. Wat heeft dat voor gevolgen voor hun vriendschap?
Drew Barrymore hoefde niet te spelen dat ze zwanger was. Tijdens de opnames van Miss You Already verwachtte ze haar tweede kind.
Ze was oorspronkelijk niet eens in beeld voor de rol. Pas toen Jennifer Aniston en Rachel Weisz bedankten kwam regisseur Catherine Hardwicke bij Barrymore uit.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'