TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Al van kinds af aan zijn Milly (Toni Collette) en Jess (Drew Barrymore) bevriend. Sterker nog: ze zijn onafscheidelijk.
Al hun hele leven delen Jess en Milly alles met elkaar. Lief en leed, maar ook kleding en soms zelfs vriendjes.
Ondertussen heeft Milly een goede baan en is ze gelukkig met haar man en twee kids. Jess en haar vriend wonen op een woonboot.
Jess wil dolgraag kinderen, maar het lukt haar maar niet om zwanger te raken. Als het in Miss You Already dan eindelijk toch lukt, wil ze haar geluk met Milly delen.
Die heeft even wat anders aan haar hoofd. Ze heeft te horen gekregen dat ze borstkanker heeft.
Net nu Milly haar hartsvriendin zo hard nodig heeft, kan Jess haar niet de steun geven die ze nodig heeft. Wat heeft dat voor gevolgen voor hun vriendschap?
Drew Barrymore hoefde niet te spelen dat ze zwanger was. Tijdens de opnames van Miss You Already verwachtte ze haar tweede kind.
Ze was oorspronkelijk niet eens in beeld voor de rol. Pas toen Jennifer Aniston en Rachel Weisz bedankten kwam regisseur Catherine Hardwicke bij Barrymore uit.
Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma
09:31Video: Vandaag Inside-mannen unaniem over uitnodiging voor deze gast: ‘Kom gewoon een keer’
08:13De TV van gisteren: Ben ergert zich helemaal kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, My kitchen rules Australië, Hacksaw Ridge