TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben Stiller is Larry Daley. Hij gelooft, ondanks zijn tot op heden ongelukkige leven, dat er iets groots voor hem staat te gebeuren. Dat blijkt wel als hij aangenomen wordt als nachtwaker bij het grootste museum ter wereld.
Tijdens zijn diensten gebeuren er vreemde dingen. Gladiatoren en cowboys voeren een nachtelijke strijd, terwijl een Neanderthaler zijn eigen display verbrandt en de tyrannosaurus rex iedereen laat zien waarom hij het meest gevreesde roofdier uit de geschiedenis is. In deze chaos kan Larry zich maar tot één persoon richten: een wassenbeeld van president Teddy Roosevelt (Robin Williams), dat hem moet helpen het museum te redden.
Night at the Museum speelt zich af in het American Museum of Natural History in Manhattan. Het werd nagebouwd in een studio in het Canadese Vancouver. Voor scènes met de buitenkant van het museum werd echter gebruikt gemaakt van het originele gebouw in New York. Nadat de film in de kerstvakantie van 2006 uitkwam, nam het bezoekersaantal van het Museum of Natural History flink toe. Tijdens de kerstdagen trok het museum ongeveer vijftigduizend bezoekers meer dan in het jaar daarvoor.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels