TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben Stiller is Larry Daley. Hij gelooft, ondanks zijn tot op heden ongelukkige leven, dat er iets groots voor hem staat te gebeuren. Dat blijkt wel als hij aangenomen wordt als nachtwaker bij het grootste museum ter wereld.
Tijdens zijn diensten gebeuren er vreemde dingen. Gladiatoren en cowboys voeren een nachtelijke strijd, terwijl een Neanderthaler zijn eigen display verbrandt en de tyrannosaurus rex iedereen laat zien waarom hij het meest gevreesde roofdier uit de geschiedenis is. In deze chaos kan Larry zich maar tot één persoon richten: een wassenbeeld van president Teddy Roosevelt (Robin Williams), dat hem moet helpen het museum te redden.
Night at the Museum speelt zich af in het American Museum of Natural History in Manhattan. Het werd nagebouwd in een studio in het Canadese Vancouver. Voor scènes met de buitenkant van het museum werd echter gebruikt gemaakt van het originele gebouw in New York. Nadat de film in de kerstvakantie van 2006 uitkwam, nam het bezoekersaantal van het Museum of Natural History flink toe. Tijdens de kerstdagen trok het museum ongeveer vijftigduizend bezoekers meer dan in het jaar daarvoor.
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside