TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben Stiller is Larry Daley. Hij gelooft, ondanks zijn tot op heden ongelukkige leven, dat er iets groots voor hem staat te gebeuren. Dat blijkt wel als hij aangenomen wordt als nachtwaker bij het grootste museum ter wereld.
Tijdens zijn diensten gebeuren er vreemde dingen. Gladiatoren en cowboys voeren een nachtelijke strijd, terwijl een Neanderthaler zijn eigen display verbrandt en de tyrannosaurus rex iedereen laat zien waarom hij het meest gevreesde roofdier uit de geschiedenis is. In deze chaos kan Larry zich maar tot één persoon richten: een wassenbeeld van president Teddy Roosevelt (Robin Williams), dat hem moet helpen het museum te redden.
Night at the Museum speelt zich af in het American Museum of Natural History in Manhattan. Het werd nagebouwd in een studio in het Canadese Vancouver. Voor scènes met de buitenkant van het museum werd echter gebruikt gemaakt van het originele gebouw in New York. Nadat de film in de kerstvakantie van 2006 uitkwam, nam het bezoekersaantal van het Museum of Natural History flink toe. Tijdens de kerstdagen trok het museum ongeveer vijftigduizend bezoekers meer dan in het jaar daarvoor.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing