TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Anna Kendrick speelt in de muzikale komedie Pitch Perfect de rebelse eerstejaarsstudente Beca. Beca komt op haar nieuwe universiteit terecht in a-capellagroep The Barden Bellas. Deze zanggroep bestaat uit een aantal meiden die af en toe elkaars bloed kunnen drinken, maar samen perfect kunnen zingen.
Barden University kent twee van zulke zanggroepen: naast de Bellas is er ook nog de mannengroep The Barden Treblemakers. De groepen doen allebei mee aan een belangrijke jaarlijkse zangwedstrijd.
Dit jaar hebben de Bellas wel wat probleempjes: ze komen zangeressen te kort en het repertoire kan ook wel een opfrisbeurt gebruiken.
Als eerstejaars Beca en Fat Amy (Rebel Wilson) zich – onder protest – bij de Bellas aansluiten, krijgt de groep in één klap een flinke boost. Of dat genoeg is om de wedstrijd ook echt te winnen? Dat zie je in Pitch Perfect.
De hoofdrolspeelsters hielden zich tijdens de opnames van Pitch Perfect lang niet altijd aan het script. Vooral Rebel Wilson improviseerde er lustig op los.
Dat de actrices lol hebben met hun rollen, spat van het scherm. Dat zag het bioscooppubliek ook: de film bracht wereldwijd ruim 115 miljoen dollar op.
Er kwamen twee vervolgen. Pitch Perfect 2 verscheen in 2015 en Pitch Perfect 3 in 2017.
Ook geinig: Anna Kendrick zing in de film 'Cups'. Dat liedje reikte in Amerika tot plek 6 in Billboard Hot 100, de belangrijkste hitlijst.
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind