TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze vierde Police Academy heeft de stad een probleem: er zijn veel te weinig politieagenten. En de agenten die er zijn, zijn overwerkt.
Commandant Lassard (George Gaynes) heeft daar in Police Academy 4: Citizens on Patrol wel een oplossing voor. Hij roept het C.O.P.-programma in het leven.
C.O.P. staat voor Citizens on Patrol (burgers op patrouille). Die naam legt al een beetje wat Lassard wil: burger moeten mee kunnen helpen bij de aanpak van criminaliteit.
De vrijwilligers die zich voor C.O.P. aanmelden moeten wel een opleiding krijgen. En dat is dan weer een mooi klusje voor de vaste kern van Police Academy-klunzen.
Sharon Stone komt voorbij in Police Academy 4: Citizens on Patrol. Ze speelt Claire Mattson.
Een van de redenen dat ze die rol besloot te accepteren? Haar huwelijk was net gestrand.
Stone zat in een moeilijke periode en kon wel wat lol gebruiken. In een interview zei ze daarover: "Het gezelschap van een stelletje komieken was de beste therapie."
Natasja Froger: 'Dit is binnen onze familie ongeveer het allerbelangrijkste'
13:02Johan Derksen over VTWonen metamorfose: 'Het was ook lelijk'
12:35Video: Máxima schrikt soms van haar eigen telefoongebruik, 'Dit kan echt niet'
11:59Rob Geus keert terug op televisie en heeft nu al een rel aan zijn broek
11:23André van Duin licht tipje van de sluier op over de 100ste aflevering van Heel Holland Bakt