TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze vierde Police Academy heeft de stad een probleem: er zijn veel te weinig politieagenten. En de agenten die er zijn, zijn overwerkt.
Commandant Lassard (George Gaynes) heeft daar in Police Academy 4: Citizens on Patrol wel een oplossing voor. Hij roept het C.O.P.-programma in het leven.
C.O.P. staat voor Citizens on Patrol (burgers op patrouille). Die naam legt al een beetje wat Lassard wil: burger moeten mee kunnen helpen bij de aanpak van criminaliteit.
De vrijwilligers die zich voor C.O.P. aanmelden moeten wel een opleiding krijgen. En dat is dan weer een mooi klusje voor de vaste kern van Police Academy-klunzen.
Sharon Stone komt voorbij in Police Academy 4: Citizens on Patrol. Ze speelt Claire Mattson.
Een van de redenen dat ze die rol besloot te accepteren? Haar huwelijk was net gestrand.
Stone zat in een moeilijke periode en kon wel wat lol gebruiken. In een interview zei ze daarover: "Het gezelschap van een stelletje komieken was de beste therapie."
Heb je altijd al eens kruisdrager willen zijn bij The Passion? Dat kan!
13:02Michella Kox roemt collega reality-ster Monique Hansler: 'Heeft maling aan iedereen'
12:37Chantal Janzen: 'Martijn Krabbé stuurde me selfies tijdens The Voice of Holland'
12:15Terror Jaap is prijzengeld van De Gouden Kooi helemaal niet kwijtgeraakt
12:05Kijkers van House of Villains hebben medelijden met Big Brother-Ruud