TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze vierde Police Academy heeft de stad een probleem: er zijn veel te weinig politieagenten. En de agenten die er zijn, zijn overwerkt.
Commandant Lassard (George Gaynes) heeft daar in Police Academy 4: Citizens on Patrol wel een oplossing voor. Hij roept het C.O.P.-programma in het leven.
C.O.P. staat voor Citizens on Patrol (burgers op patrouille). Die naam legt al een beetje wat Lassard wil: burger moeten mee kunnen helpen bij de aanpak van criminaliteit.
De vrijwilligers die zich voor C.O.P. aanmelden moeten wel een opleiding krijgen. En dat is dan weer een mooi klusje voor de vaste kern van Police Academy-klunzen.
Sharon Stone komt voorbij in Police Academy 4: Citizens on Patrol. Ze speelt Claire Mattson.
Een van de redenen dat ze die rol besloot te accepteren? Haar huwelijk was net gestrand.
Stone zat in een moeilijke periode en kon wel wat lol gebruiken. In een interview zei ze daarover: "Het gezelschap van een stelletje komieken was de beste therapie."
Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima
09:59Is Pearl uit Winter Vol Liefde een actrice?
09:12Vriend van Chess uit De Bondgenoten smeekt: 'Kom alsjeblieft naar huis'