TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De wereld van Jack (Jacob Tremblay) is klein, heel klein. Meer dan de paar vierkante meter waarin zijn moeder (Brie Larson) en hij moeten leven, kent hij niet.
De buitenwereld is voor Jack een verzinsel dat alleen op televisie bestaat. Moeder Joy is zeven jaar geleden ontvoerd door een man die ze Old Nick noemt.
Sindsdien ‘woont’ ze in een geluidsdicht tuinhuisje, dat is verstevigd met metalen platen. Na twee jaar kwam Jack.
De eerste helft van het hartverscheurende drama Room speelt zich volledig af in het tuinhuisje en laat zien hoe Joy probeert Jack een zo normaal mogelijke opvoeding te geven en ondertussen haar uiterste best doet hem te beschermen tegen Old Nick.
Wanneer Jack en Joy in de tweede helft van de film het tuinhuisje verlaten, wordt duidelijk hoe ver de invloed van dat kleine kamertje reikt.
Hoewel ze al sinds 1998 acteert, betekende haar hoofdrol in Room voor Brie Larson haar grote doorbraak. Ze won er de Oscar voor beste actrice voor.
Voor de opnames begonnen, sloot Larson zichzelf een maand lang op in haar huis. Zonder telefoon en zonder internet. Daarnaast volgde ze en streng dieet.
Hoewel Brie Larson zichzelf als een introvert persoon beschouwt, viel die isolatie haar toch zwaar. Ze vertelde dat ze zich in de laatste week erg depressief voelde en dat ze hele dagen huilde.
Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien
13:35Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak
12:51'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II