TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie de vijand is? Kirk (Chris Pine) heeft geen idee.
Wat in Star Trek into Darkness wel duidelijk is: het brein achter de aanslag heeft Starfleet, en daarmee de wereld, in chaos gestort. Dat pikken Kirk, Spock (Zachary Quinto) en de rest van de bemanning van de USS Enterprise niet. Ze openen de jacht op de dader.
Die jacht leidt hen tot diep in Klingon-gebied. Gezellig is anders. Zeker als Kirk & co ontdekken dat de man op wie ze jagen probeert een oorlog te ontketenen tussen de Federatie en de Klingon.
Zachary Quinto speelt in de Star Trek-films van J.J. Abrams de rol van Spock. De originele Spock, Leonard Nimoy, is in Star Trek en Star Trek into Darkness ook te zien. Hij speelt Spock Prime, de oudere versie van Spock. Star Trek into Darkness was de laatste film van Leonard Nimoy. Hij overleed in 2015 op 83-jarige leeftijd.
J.J. Abrams wilde Nimoy er zo graag bij hebben, dat hij de oude acteur om goedkeuring vroeg toen hij Quinto in de rol van Spock castte.
Ook zorgde Abrams ervoor dat er tijdens de opnames altijd koffie-ijs op de set aanwezig was. Leonard Nimoy was dol op koffie-ijs.
Partnerbijdrage
Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6
10:00Beau van Erven Dorens blikt vooruit op Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker: 'Vooral veel geluisterd'