TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kim (Maggie Grace) is met een vriendin op vakantie in Europa. In Frankrijk valt het tweetal in handen van een bende Albanese mensensmokkelaars.
Misschien hadden de Oost-Europese snoodaards beter een ander Amerikaans meisje kunnen ontvoeren. Waarom? Kim is de dochter van voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson). En Mills heeft, zoals hij het zelf zo mooi zegt, precies de talenten die nodig zijn om de bende aan te pakken.Dat is dan ook wat Bryan in de actieknaller Taken gaat doen: hij gaat naar Europa om zijn dochter en haar vriendin te bevrijden.
Daarmee neemt de ervaren rouwdouwer geen genoegen. Bryan zal niet rusten voordat hij de hele Albanese boevenbende heeft opgerold.
De makers van Taken wilden eerst dat Jeff Bridges de hoofdrol zou gaan spelen. Toen hij zich terugtrok, kwamen ze bij Liam Neeson uit. Neeson dacht dat de film zou floppen, maar hij nam de rol toch aan. Zo kon hij vier maanden lang in Parijs werken en karate leren. Ook vond hij het een uitdaging om een keer in een actiefilm te spelen.
Taken werd een groot succes. Zo groeide Neeson op latere leeftijd (hij was al 56) ineens uit tot een echte actieheld.
Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'
17:00Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'
15:44Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon
15:03Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone