TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jack Nicholson en Morgan Freeman zijn lekker op dreef in deze tragikomedie van Rob Reiner (When Harry met Sally). De acteergrootheden spelen twee mannen van tegen de zeventig die op dezelfde kamer van een ziekenhuis belanden.
Daar liggen ze dan: de puissant rijke ziekenhuiseigenaar Edward (Nicholson) en de bescheiden automonteur Carter (Freeman). Ooit waren het trotse mannen in de kracht van hun leven, nu zijn ze ongeneeslijk ziek.
Hoewel Carter en Edward qua karakter enorm van elkaar verschillen, vinden de zeventigers in The Bucket List elkaar. Ze zitten nu eenmaal in hetzelfde schuitje, dan kan je er maar beter het beste van maken.
En dat beste is alles behalve een ziekenhuisbed. Edward en Carter blijven niet in bed liggen. Ze gaan hun laatste maanden samen doorbrengen.
Wat ze in die tijd gaan doen? Hun bucketlist afwerken: een lijst met dingen die ze nog willen doen voor ze sterven.
Daarvoor reist het duo de wereld rond. Ze gaan naar Egypte om de piramides te zien, ze gaan parachutespringen.
Ze scheuren rondjes op een circuit in een dure racewagen en ze gaan naar Afrika om leeuwen te zien.
Morgan Freeman kon dankzij The Bucket List ook echt iets van zijn bucketlist afstrepen: hij wilde altijd al eens een keer met Jack Nicholson samenwerken.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'