TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Beurshandelaar Will Shaw (Henry Cavill) laat in The Cold Light of Day de stress van zijn werk even achter zich: hij reist naar Spanje voor een zeilvakantie met zijn familie.
Dat klinkt heerlijk ontspannen, maar als Bruce Willis je vader speelt, kun je er donder op zeggen dat je zeilvakantie niet heel relaxed gaat verlopen.
En warempel: als Will na het boodschappen doen terug aan boord komt, is zijn hele familie spoorloos verdwenen. Niet veel later duikt pa plotseling weer op om Will te vertellen dat hij niet alleen vader is, maar ook een CIA-agent met een missie.
Hij heeft 24 uur de tijd om iets af te leveren bij de ontvoerders van de rest van de familie Shaw, anders leggen ze allemaal het loodje. De rest van The Cold Light of Day is dan ook een race tegen de klok.
Die race neemt hier en daar behoorlijk bizarre wendingen. Er komt werkelijk van alles voorbij.
Van een CIA-collega van papa Bruce die het slechte pad op is gegaan tot een Spaanse schone die ineens Wills halfzus blijkt te zijn en onduidelijk gedoe met agenten van de Israëlische geheime dienst.
Gelukkig stelt The Cold Light of Day daar wel het een en ander tegenover aan actiescènes en mooie beelden van Madrid.
Partnerbijdrage
Holly Mae Brood pakt hoofdrol in nieuwe Videoland dramaserie La Vida Barcelona
13:50WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'