TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Keanu Reeves speelt in The Day the Earth Stood Still een buitenaards wezen dat de mensheid komt waarschuwen om zuiniger te zijn met de aarde. Luistert het menselijk ras naar hem?
Een geheime overheidsdienst vraagt bioloog Helen Benson (Jennifer Connelly) en een aantal andere wetenschappers naar een legerbasis te komen.
Daar aangekomen maken Helen en haar collega-wetenschappers kennis met Klaatu (Keanu Reeves). Klaatu is van een verre planeet naar de aarde gekomen met een boodschap voor de mensheid.
Wat Klaatu in The Day the Earth Stood Still komt vertellen is simpel: de mens moet zuiniger zijn op de aarde. Zo niet, dan zal de aarde – en dus de mens – sterven.
Klaatu heeft ook nog een stok achter de deur voor als de mensheid niet naar hem luistert. Kalm legt hij uit dat de mens zonder aarde niet kan leven, maar dat de aarde prima zonder mensen kan. Ofwel: als de mens niets doet, doen Klaatu en de andere buitenaardse wezens dat wel.
The Day the Earth Stood Still is een remake van de gelijknamige sf-klassieker van Robert Wise uit 1951. Ook het origineel had de boodschap om voorzichtig met onze aardbol om te gaan. De film is gebaseerd op het korte verhaal Farewell to the master van Harry Bates.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los