TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De zestienjarige Hazel (Shailene Woodley) is ongeneeslijk ziek, bij Gus (Ansel Elgort) is zijn been geamputeerd. Ze worden verliefd en besluiten samen naar Amsterdam te gaan om de favoriete schrijver van Hazel te ontmoeten.
Hazel berust zich in haar ziekte en heeft de naderende dood geaccepteerd. Wat vaker het geval is geldt ook voor Hazel: ze maakt zich vooral zorgen om haar vrienden en familie die ze moet achterlaten.
Om haar moeder een plezier te doen bezoekt zij een zelfhulpgroep voor jonge kankerpatiënten. Hier ontmoet ze Gus, die zijn been heeft moeten laten amputeren.
Ze zijn beide niet op hun mondje gevallen en hebben een goede klik. Dat is in The Fault in Our Stars het begin van een romance.
Shailene Woodley stond erop dat Ansel Elgort niet alleen het script voor The Fault in Our Stars las; hij moest het boek ook lezen. De acteur gehoorzaamde:
"Ik dacht, als ik haar vertel dat ik het niet gelezen heb, wordt ze boos tijdens onze auditie en dat schiet niet op. Dus heb ik speciaal voor Shailene het boek gelezen".
Dankzij de film is Amsterdam een toeristische attractie rijker: het bankje waar Hazel en Gus elkaar omarmen. Vlak na de release van de film werd het bankje gestolen.
In die korte tijd was het bankje een populaire plek geworden, dus zette de gemeente Amsterdam een nieuw bankje op die plek neer.
Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het