TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huurmoordenaar Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) heeft doorgaans geen bescherming nodig. Hij kan prima zijn eigen boontjes doppen.
En toch krijgt hij in The Hitman's Bodyguard ineens bescherming van een bodyguard. Hoe dat komt?
Kincaid gaat bij het Internationaal Gerechtshof in Den Haag getuigen in de rechtszaak tegen dictator Dukhovich (Gary Oldman). Die heeft het niet zo op politieke tegenstanders.
Vandaar dat Interpol topbodyguard Michael Bryce (Ryan Reynolds) vraagt om ervoor te zorgen dat Kincaid veilig bij de rechtbank aankomt.
Dat wordt nog een hele klus. Onderweg van Manchester naar Den Haag moet het duo allerhande gespuis afschudden. Dat Bryce en Kincaid elkaar niet kunnen uitstaan, maakt het er allemaal niet makkelijker op.
Een flink deel van de opnames voor The Hitman's Bodyguard vond plaats in Amsterdam. Dat leverde hier en daar chaotische taferelen op.
Zo werden de straten rond het Rijksmuseum een paar dagen afgezet. Gevolg: de grootste verkeersopstopping in de geschiedenis van de hoofdstad.
Al die chaos leverde Amsterdam wel wat op: de producenten spendeerden tijdens de opnames zo'n drie miljoen euro in de stad. En dat in nog geen twee weken tijd.
Dit vinden kijkers van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
10:20André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden