TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Flynn Carsen (Noah Wyle) lijkt op het eerste gezicht een doodgewone bibliothecaris. Niets is minder waar: hij heeft daarnaast ook nog een geheime, eeuwenoude taak.
Flynn is namelijk de beschermer van de grootste schatten uit de geschiedenis, die bewaard worden in een geheime ruimte in de bibliotheek. Als een geheim genootschap de 'Speer van het Lot' steelt, moet Flynn ervoor zorgen dat het ding weer terugkomt.
Dat levert een pretentieloze avonturenfilm op in de geest van Indiana Jones, die later nog twee vervolgen kreeg.
Noah Wyle brak door met zijn jarenlange vaste rol als – aanvankelijk student en later dokter – John Carter in de ziekenhuisserie ER. Die naam is altijd aan hem blijven plakken, ook al waagde de acteur zich heus weleens aan andere projecten.
De drie films rond The Librarian bijvoorbeeld. En dan nu de huiskamervraag: noem nog eens twee films waarin Noah meespeelde?
De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken